Platnost příspěvku skončila 8. 4. 2018!

Jiří Bouchala - Výstava bez vernisáže (ale s derniérou)

Galerie jednoho obrazu Vás zve na další ze série vernisáží

Od 21. března 2018 Vás zveme na další ze série výstav v 5. patře budovy Fakulty elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO v rámci Galerie jednoho obrazu - Jiří Bouchala "Vystava bez vernisaze (ale s dernierou)".

Slovo autora o autorovi

Jiří Bouchala  je vedoucím Katedry aplikované matematiky Fakulty elektrotechniky a informatiky VŠB-Technické univerzity v Ostravě a předsedou ostravské pobočky Jednoty českých matematiků a fyziků.

Vystudoval matematickou analýzu na MFF UK v Praze a je pyšný i na svůj doktorát z Plzně (u prof. Pavla Drábka).

Malovat olejem začal v roce 2013 ve třídě akademického malíře Martina Pawery. V roce 2015 uspořádal samostatnou výstavu svých obrazů s názvem „Mám to rád“ na FEI VŠB-TU v Ostravě a zúčastnil se výstav „Akademický malíř Martin Pawera a jeho žáci“ ve Výstavní síni Viléma Wunscheho v Havířově a „Art and Science“ v areálu VŠB-TU v Ostravě. V roce 2016 vystavoval i v Malé galerii vědeckého obrazu na MFF UK v Praze.

Vloženo: 21. 3. 2018
Zadal:  Administrátor