Platnost příspěvku skončila 26. 7. 2017!

Best Paper Award - ocenění na mezinárodní konferenci věnované digitálním technologiím

Naší kolegové Tien T. Thach a prof. Radim Briš z Katedry aplikované matematiky, FEI získali ocenění pro nejlepší konferenční příspěvek.

Ve dnech 5. – 6. července 2017 se v Žilině uskutečnil další ročník mezinárodní konference věnované digitálním technologiím – IDT 2017. Naší kolegové Tien T. Thach a prof. Radim Briš z Katedry aplikované matematiky, Fakulty elektrotechniky a informatiky, společně s Frankem P. A. Coolenem z Durhamské univerzity ve Velké Británii, získali se svým příspěvkem Mixture Failure Rate: A study based on cross entropy and MCMC method ocenění pro nejlepší konferenční příspěvek. Gratulujeme!

Vloženo: 12. 7. 2017
Útvar: 470 - Katedra aplikované matematiky