Platnost příspěvku skončila 31. 1. 2018!

Cena profesora Babušky 2017

Absolvent našeho doktorského oboru Výpočetní a aplikovatelná matematika Jan Zapletal získal Cenu profesora Babušky za rok 2017.

V roce 2017 byl uspořádán 24. ročník soutěže o Cenu profesora Babušky v oboru počítačových věd se zaměřením na počítačovou mechaniku, počítačovou analýzu a numerickou matematiku.

Cena je určena pro vysokoškolské studenty, diplomanty, doktorandy nebo mladé vědecké pracovníky do 36 let. Je udílena každoročně a je spojena s finanční odměnou.

Posláním soutěže je nejen seznámit veřejnost s úrovní mladých studentů a pracovníků do 36 let v oboru počítačových věd, ale také povzbudit mladé pracovníky k vědecké práci.

V kategorii A  získal  Cenu profesora Babušky  Ing. Jan Zapletal, Ph.D., Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB - TU Ostrava, Ostrava. za svou disertační práci The Boundary Element Method for Shape Optimization in 3D.

Vloženo: 19. 12. 2017
Zadal:  Administrátor