Výběrové řízení na letní semestr 2020/21 pro program Erasmus+

Informace o výběrovém řízení na letní semestr 2020/21 pro programu Erasmus+ pro studenty FEI.

Od 1.9.2020 do 30.9.2020 je vyhlášeno výběrové řízení na studijní pobyt a praktické stáže v letním semestru akademického roku 2020/21 v rámci programu Erasmus+.

Zájemci o studijní stáž ze přihlásí nejpozději do 30.9.2020 v IS Edison, sekce Mobility – Výjezdy - Přihlášky.
Nejpozději do 30.9.2020 také doručí osobně na studijní oddělení EA 150 osobně anebo na níže uvedený e-mail certifikát o znalosti jazyka, na úrovni, kterou požaduje vámi vybraná univerzita.
Studenti, kteří certifikát nedoručí, budou z výběrového řízení vyřazeni!

Zájemci o praktickou stáže se přihlásí nejpozději do 30.9.2020 prostřednictvím IS Katis, sekce Mobility - VŘ-studenti - Nový záznam.

Více informací o podmínkách výjezdu v rámci programu Erasmus+ najdete na webových stránkách fakulty zde (Určeno pro studenty – Mobility – Pravidla výběrového řízení).

Obecné informace o programu Erasmus+ najdete zde.

Seznam univerzit, na které v rámci své studijní stáže můžete vyjet, najdete také v IS Katis (Mobility - Smlouvy)

Pokud máte jakékoli dotazy k výjezdu v rámci programu Erasmus+, své dotazy pište na e-mail mobilty.fei@vsb.cz.

Vloženo: 1. 9. 2020
Útvar: 401 - Studijní oddělení FEI