Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Síly v letošním esportovním Souboji univerzit byly vyrovnané

Síly v letošním esportovním Souboji univerzit byly vyrovnané
VŠB – Technická univerzita Ostrava a Slezská univerzita opět poměřily síly na poli esportu. Utkaly se spolu v League of Legends a Counter-Strike:Global Offensive. Jak celý souboj dopadl?

VŠB-TUO a Slezská univerzita v Opavě jsou odvěcí nepřátelé, když zasednou k myším a klávesnicím. Stejně tomu bylo i v úterý 18. dubna na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO.

Souboj univerzit začal oblíbeným herním titulem League of Legends, kde VŠB-TUO jednoznačnou výhrou potvrdila svou dominanci z minulých let. Vítězství v druhém titulu, Counter-Strike:Global Offensive jsme však neurvali. Trénink se Slezské univerzitě vyplatil, a tak si do Opavy odvezla zasloužené vítězství. 

 

Fanoušci obou univerzit mohli esportovní klání sledovat na platformě Twitch, anebo se přijít podívat do budovy Fakulty elektrotechniky a informarmatiky. "Není to jistě naposledy, kdy se se Slezskou orlicí v esportovním prostředí potkáváme. Příště jí ovšem nedarujeme ani bod," zhodnotil souboj univerzit Jakub Čubík, který má na VŠB-TUO elektronický sport na starost. Náš tým teď čekají utkání mimo Ostravu i Moravskoslezský kraj: v Hradci Králové se bude konat akademické mistrovství a v Praze si pak zahrají o titul v GSPORT. 

Vloženo: 21. 4. 2023
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 9920 - Vztahy s veřejností
Zpět