Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Ve spolupráci nebo sami poskytujeme také kurzy pro širokou veřejnost, firmy, apod. Můžete si vybrat z naší nabídky a oslovit odpovídající kontakty. 

Kroužek programování

Katedra informatiky pořádá kroužek programování pro děti od 11 do 15 let, který je veden zábavnou formou a děti si vyzkoušejí základy tvorby programů.

Garant kurzu

doc. Ing. Radim Bača, Ph.D.

+420 596 995 891

Specializované kurzy CybersecurityGuru

Specialisté na počítačovou bezpečnost výzkumné skupiny NAVY, která je součástí Katedry informatiky, zahajují školící kurzy z oblasti počítačové bezpečnosti pro soukromé i státní společnosti a zaměstnance. Kurzy jsou zaměřeny nejen na předem definované oblasti počítačové bezpečnosti, ale lze rovněž požádat o specializované kurzy šité na míru.

Garant kurzu

prof. Ing. Ivan Zelinka, Ph.D.

+420 597 325 863

Specializované kurzy technologií síťové a serverové infrastruktury

Kurzy jsou vedené formou praktických workshopů. Každý kurz je koncipován do celkem pěti odpoledních tutoriálů, kdy každý tutoriál trvá tři hodiny. Celkem tedy 5x3h = 15 hodin / kurz. Kurzy nejsou součástí standardní výuky a jejich absolvování nevyžaduje žádné formální prerekvizity. Přihlašování do kurzů probíhá celoročně a kurzy jsou otevírány vždy dle aktuální poptávky při naplnění minimálního počtu účastníků.
Kurzy vedou zkušení lektoři, zaměstnanci VŠB-TUO, katedry informatiky resp. centra informačních technologií, kteří se danou problematikou zabývají prakticky.
Cena za jednoho účastníka za kurz je 20.000,- Kč bez DPH . Minimální počet účastníků pro realizaci kurzu jsou čtyři účastníci. Účastníci nemusí být nutně z jedné organizace. Máte-li větší tým specialistů, popř. zájem o různá či speciální témata napříč celé osnovy kurzů, kontaktujte nás, domluvíme se individuálně.

Garant kurzu

 Ing. Pavel Jeníček
pavel.jenicek@vsb.cz
+420 608 733 288