Navýšení stipendií pro doktorandy!

Skvělá zpráva pro doktorandy FEI! Vedení fakulty učinilo zásadní krok ke zlepšení podmínek pro studenty v prezenční formě studia navýšením stipendií! Toto zvýšení platí od 1. dubna 2024, kdy začala platit aktualizovaná směrnice.

Vedení fakulty si váží každého doktoranda a považuje vás za základní stavební kámen fakulty.

Pro vedení je klíčové, aby vytvářelo ty nejlepší možné podmínky pro vaši práci a výzkum, milí doktorandi. Chtějí, aby se každý z vás cítil motivován a podporován na každém kroku vaší akademické cesty!

Přesné informace o navýšení stipendií pro studenty v prezenční formě studia naleznete ve směrnici "Směrnice ke studiu v doktorských studijních programech na FEI". Věříme, že tento krok vám přinese nejen finanční ulehčení, ale také další motivaci k dosahování skvělých výsledků.

Vloženo: 15. 4. 2024