Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Hledáte informace o studijních programech? Rozhodujete se na jaké vysoké škole budete studovat? Vybíráte, jaké zaměření vás bude v budoucnu živit? Pak jste tady správně ...

Na těchto stránkách se dozvíte všechny informace o studijních programech a jednotlivých předmětech. Zjistíte také to, jak u nás probíhá přijímací řízení a co vás na začátku studia čeká. Pokud vás zajímají i další informace o tom, proč studovat zrovna na FEI a zrovna v Ostravě, navštivte také náš web www.studujvostrave.cz.

Fakulta elektrotechniky a informatiky (FEI) Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava (VŠB-TUO) je jedním z předních technických vzdělávacích zařízení v České republice, a to díky kombinaci excelentního výzkumu, moderního výukového prostředí a přátelské atmosféry. To umožňuje studentům dosáhnout úspěchů nejen při studiu, ale i v budoucím profesním životě. S využitím špičkových technologií a zkušených pedagogů se snažíme připravit naše studenty na úspěšnou kariéru v dnešním dynamickém technologickém prostředí. Spolupracujeme s průmyslovými partnery a podporujeme zapojení studentů do reálných projektů a praxe již během studia.