Platnost příspěvku skončila 30. 9. 2018!

Konference CMMSE2018

M. Lampart se svými studenty R. Halfarem, T. Martinovičem a J. Tomčalou aktivně vystoupili na konferenci CMMSE2018 konané 9. - 14. 7. 2018 v Rota, Cadiz - Spain

M. Lampart se svými studenty R. Halfarem, T. Martinovičem a J. Tomčalou aktivně vystoupili na konferenci CMMSE2018 konané ve Španělsku.

M. Lampart s přednáškou "Motion of the double -pendulum between skew walls", T. Martinovič s přednáškou ""Bounding Box Computation of the 0 - 1 Test for Chaos", R. Halfar "Dynamics of Beeler - Reuter cardiac cell model" a J. Tomčala s přednáškou "Acceleration of Time Series Entropy Algorithms".

Přednášky všech čtyřech účastníku vzbudily nevídaný zájem a v diskuzích se zahraničními kolegy provokovali další náměty k výzkumu.

Vloženo: 14. 7. 2018
Zadal:  Administrátor