Platnost příspěvku skončila 26. 7. 2017!

Young Scientist Paper Award - ocenění na mezinárodní konferenci věnované digitálním technologiím

Doktorandka Mgr. Adéla Vrtková z Katedry aplikované matematiky, FEI, získala ocenění pro nejlepší studentský příspěvek na konferenci v Žilině.

Ve dnech 5. – 6. července 2017 se v Žilině uskutečnil další ročník mezinárodní konference věnované digitálním technologiím – IDT 2017. Doktorandka Mgr. Adéla Vrtková z Katedry aplikované matematiky, Fakulty elektrotechniky a informatiky získala se svým příspěvkem Predicting clinical status of patients after an acute ischemic stroke using random forests ocenění pro nejlepší studentský příspěvek na konferenci. Gratulujeme!

Vloženo: 12. 7. 2017
Útvar: 470 - Katedra aplikované matematiky