Platnost příspěvku skončila 12. 9. 2014!

Workshop projektu Matematika s radostí

12. 9. 2014, 9:00 - 15:10
 VŠB-TUO, nová budova FEI, místnost EB226
12. 9. 2014

Je možno vnést do výuky matematiky radost? Jak si procvičit matematiku a zároveň se pobavit? Jste-li učitelem střední školy, je tento workshop určen právě pro Vás!

Nabízíme Vám množství interaktivních testů, párovacích her, soutěží typu Riskuj, AZ-kvízů, Odkryj obrázek a také krokovaných příkladů k procvičení celého učiva střední školy a k oživení výuky. Chceme, aby se matematika stala Vaší radostí. Testy, hry a soutěže mají formu interaktivních PDF s okamžitým vyhodnocováním, s příjemnou grafikou, s jednotným systémem ovládání i vyhodnocování. Na jejich přípravě již dva roky spolupracují učitelé z pěti středních škol v Moravskoslezském a Olomouckém kraji spolu s pedagogy Katedry aplikované matematiky Fakulty elektrotechniky a informatiky Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava.

Srdečně vás zveme na jednodenní workshop projektu Matematika s radostí určený pro středoškolské pedagogy, který se koná 12. 9. 2014 v budově Nové FEI, Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava v seminární místnosti EB413.

Informace o programu a přihlášku na workshop najdete na http://msr.vsb.cz/workshop.

Vloženo: 2. 9. 2014
Kategorie:  Chystané akce