Platnost příspěvku skončila 17. 12. 2017!

Adam Silber - Studenti se hrnou na přednášku z matematické analýzy

Galerie jednoho obrazu Vás zve na další ze série vernisáží

Zveme Vás na další ze série vernisáží, která se uskuteční 17. 10. 2017 ve 14.00 v 5. patře budovy Fakulty elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO.

Slovo autora o autorovi

Adam Silber je doktorským studentem na Katedře aplikované matematiky Fakulty elektrotechniky a informatiky VŠB-Technické univerzity v Ostravě a výzkumným asistentem na národním superpočítačovém centru IT4Innovations.

Zajímá se hlavně o Diskrétní matematiku a Teorii grafů, mimo své odborné zájmy se věnuje hře na housle, tanci a thajskému boxu. Miluje plavbu na vysokých plachetnicích s příčným oplachtěním.

Je chronickým opozdilcem a svými pozdními příchody irituje své přátele a působí zármutek svým učitelům. Je ztracen ve svém smyšleném světě a stále ještě neví co od života chce.

Vloženo: 17. 10. 2017
Zadal:  Administrátor