Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Bakalářské studium

V současnosti zajišťuje Katedra aplikované matematiky výuku studijního oboru Výpočetní matematika v rámci baklářského studijního programu Informační a komunikační technologie. 

Od akademického roku 2019/2020 bude otevřen nově akreditovaný bakalářský studijní program Výpočetní a aplikovaná matematika, kterým bude současný studijní obor nahrazen. Více informací o novém studijním programu naleznete v sekci Pro uchazeče nebo prezentaci

Navazující magisterské studium

V současnosti zajišťuje Katedra aplikované matematiky výuku studijního oboru Výpočetní matematika v rámci navazujícího magisterského studijního programu Informační a komunikační technologie. 

Od akademického roku 2019/2020 bude otevřen nově akreditovaný navazující magisterský studijní program Výpočetní a aplikovaná matematika, kterým bude současný studijní obor nahrazen. Více informací o novém studijním programu naleznete v sekci Pro uchazeče nebo prezentaci.

Doktorské studium

V současnosti zajišťuje Katedra aplikované matematiky výuku studijního oboru Výpočetní a aplikovaná matematika v rámci doktorského studijního programu Informatika, komunikační technologie a aplikovaná matematika. 

Od akademického roku 2019/2020 bude otevřen nově akreditovaný doktorský studijní program Výpočetní a aplikovaná matematika, kterým bude současný studijní obor nahrazen. Více informací o novém studijním programu naleznete v sekci Pro uchazeče.