The lecture: Publishing in Top-tier Venues in an Era of AI and LLMs
22. 10. 2024, 12:30 - 14:00
Vice Dean prof. Ing. Radek Martinek, Ph.D., invites you to a lecture of Dr. Swagatam Das who is a distinguished professor at the Indian Statistical Institute, Kolkata, with a specialization in deep learning and non-convex optimization. The topic of the lecture „Publishing in Top-tier Venues in an Era of AI and LLMs“. The lecture takes place on Tuesday November 22, 12:30 in EC1.
The lecture: Publishing in Top-tier Venues in an Era of AI and LLMs
FEI JOURNAL CLUB X.
8. 10. 2024, 12:30 - 9. 10. 2024
Hosty desátého FEI Journal Club budou Mgr. Tomáš Inspektor, Ph.D., vedoucí Oddělení podpory vědy, výzkumu a vzdělávání a Ing. Robert Šamárek z Oddělení strategických analýz Prorektorátu VaV.
FEI JOURNAL CLUB X.
Dr. Muhammet Deveci přinesl cenné rady pro publikování na FEI Journal Clubu
27. června
Devátý FEI Journal Club přivítal výjimečného hosta – Dr. Muhammet Deveci, hlavního výzkumného pracovníka a hostujícího profesora na prestižní Imperial College London. Tento uznávaný odborník, který se řadí mezi 2 % nejlepších vědců na světě v oblasti umělé inteligence, sdílel své bohaté zkušenosti a neocenitelné rady ohledně publikování v nejprestižnějších vědeckých časopisech.
Dr. Muhammet Deveci přinesl cenné rady pro publikování na FEI Journal Clubu
Absolventi FEI, máme pro vás dobrou zprávu! Naše fakulta založila oficiální LinkedIn stránku!
25. června
Naše fakulta založila oficiální LinkedIn stránku. Abychom zůstali ve spojení a mohli sdílet novinky, příležitosti a úspěchy našich absolventů, srdečně vás zveme, abyste nás začali sledovat.
FEI JOURNAL CLUB
25. 6. 2024, 10:00 - 11:00
Pan proděkan prof. Ing. Radek Martinek, Ph.D. vás zve na Journal Club IX., jehož hostem bude Dr. Muhammet Deveci, hlavní výzkumný pracovník a hostující profesor na prestižní Imperial College London.
FEI JOURNAL CLUB
FEI JOURNAL CLUB VIII.
11. 6. 2024, 10:30 - 11:30
Pan proděkan prof. Ing. Radek Martinek, Ph.D. vás zve na Journal Club VIII., jehož hostem bude jeden z předních světových vědců v oblasti umělé inteligence a optimalizace, prof. Seyedali Mirjaliliho z Torrens University Australia.
FEI JOURNAL CLUB VIII.