Tým studentů kroužků Kybernetiky slaví úspěch!

V letošních roce se tým studentů kroužků KYBERNETIKY, známý jako KYBERNAUTI, zapsal do historie regionální soutěže FIRST LEGO LEAGUE - FLL úspěšným vítězstvím v kategorii Robot Performance Award.

KYBERNAUTI předvedli své hluboké znalosti a schopnosti v problematice řízení, technického myšlení a projektového řešení v týmu, což bylo zřetelně vidět na jejich výkonech během soutěže. V rámci soutěže FLL - Robot Performance Award musí vyvinutý autonomní LEGO robot autonomně plnit komplikované úkoly na soutěžním hřišti.

KYBERNAUTI navazují na řadu předchozích úspěchů, které tým i jednotlivci zaznamenali v soutěžích jako jsou KYBERNETICKÁ OLYMPIÁDA 2023 a ROBOJ2023, kde získali 3.místo v soutěžní disciplíně Jesenická výzva.

Vloženo: 19. 2. 2024