Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Platnost příspěvku skončila 31. 5. 2024!

Tým Kybernautů z FEI ovládl mezinárodní soutěž ROBOTIADA 2024

Tým Kybernautů z FEI ovládl mezinárodní soutěž ROBOTIADA 2024
V březnu tohoto roku tým Kybernautů ovládl mezinárodní soutěž ROBOTIADA 2024, konanou v brněnském VIDA centru, a navázal tak na své předchozí úspěchy z regionálních a mezinárodních soutěží.

V disciplíně LEGO SPRINT se jim podařilo získat první i čtvrté místo, čímž překonali konkurenci z více než 70 týmů z různých zemí. Tento úspěch nebyl snadný, neboť soutěžící museli projít přísnou technickou kontrolou, která ověřovala součástky, konstrukci a funkčnost robotů, což zdůrazňuje vysoký standard soutěže.

Motivováni vítězstvím se Kybernauti již připravují na nadcházející robotické soutěže ROBOTIC TOURNAMENT 2024 v Polsku a ROBOJ 2024 v Jeseníku, s cílem pokračovat ve svém úspěšném tažení. Tento tým si klade za hlavní cíl nejen účast, ale především další rozvoj dovedností v oblastech automatizace, robotiky a programování. Vychováváním další generace mladých techniků a vědců prostřednictvím volnočasových aktivit, jako jsou kybernetické kroužky, Kybernauti posilují své poslání podporovat mladé talenty na cestě plné odhodlání a inovativního myšlení.

Vloženo: 25. 3. 2024
Kategorie:  Aktuality
Útvar: 404 - Oddělení propagace a vnějších vztahů
Zpět